Jdi na obsah Jdi na menu
 


říjen - MS 2012 v Liberci, Blešno, Lomnice, Pragil

25. 12. 2012

                                                  4.-7.10.2012 Liberec

Bylo to nádherné, nezapomenutelné a jsem ráda, že jsem mohla být u toho. Ta atmosféra se nedá slovy ani popsat. Je pravda, že když běhala kategorie large ..chvílema se mi klížili očia ztrácela jsem přehled ...bylo to takové "černo-bílo". Ubytování, které jsem měla zařízené skoro rok dopředu nám díky nezodpovědnosti paní pronajímatelky "bouchlo" večer před akcí. Díky Verče Tobolkové a jejím kontaktům jsme nakonec sehnaly ubytko na druhém konci Liberce. Bylo to moc fajn, až na to vstávání  a pár nepříjemných lidí na tribuně, kteří měli pocit, že když jim někdo "vzal" místo .... můžou oni nám vzít minimálně tři . Přesto zážitky byly úžasné a nenechali jsme se otrávit.

 

  424679_428060400586621_2073091470_n.jpg

 

Blešno 14.10.2012

V Blešně jsme měli naše finále v kategorii SA2 a hned jsme si splnili první zkoušku. Závody byly pěkné, vyšlo i počasí a procházka do luk a polí byla milá. Vyhlašování bylo téměř za tmy a začínala být zima, to však nic nemění na tom, že organizace byla fajn.Do Blešna se ráda vrátím.

 

Lomnice nad Popelkou  21.10.2012

Když jsme s Dančou Malínskou a Olgou dorazily do Lomnice a konečně našly plac, kde se bude běhat....malinko jsme se zhrozily. Málo místo zejména na venčení  a parkur vypadal také takový "zdrclý". Hlavně pro velké psy, s malýma to šlo . Byly to dvojzkoušky a Z.Spolek postavil docela hezké tratě. V kategorii SA2 startovalo 15 týmů. V obou zkouškách jsme obsadili 1.místo a odváželi si kromě medajlí dva pytlíky kvalitních granulek  - Breaking Heads.

 

Pragil  27.-28.10.2012

Na tyto závody jsme ani jet neměli, ale jelikož jsem rušila dubnové mistrovství plemen, p.Grygar mi startovné převedl na Pragil. Nakonec jsem nelitovala, až na to počasí. Nejspíš nikdo nečekal, že na konci října v Praze u Vltavy napadne sníh . V neděli se běhy agility nahradily jumpy, kvůli bezpečnosti psů na zónovkách.  Navíc mě už týden předtím bolely záda a to jsem se ještě zavázala, že budu dělat pomocníka. Ještě že jsem měla několik bot a vícero oblečení, včetně dvou zimních bund. Ubytování s Majkou Hořínkovou a jejími čtyřmi papillony bylo taky bezva. V pátek jsme si daly ještě spolu s Jitkou Lebedovou dvě lahvinky vína .. no a v sobotu čtyři . Rozhodčí byl A.Grygar a V.Vostrá. Tratě se nám více či méně líbili, vybojovali jsme další zkoušku a umístili se slušně i v dalších bězích. Ve finále jsme byli bohužel čtvrtí. Závody byly moc pěkné.

 

arion32.jpg

 
 

 

Kontakt

Lenka Holubová

Náchodsko

ciky.lenka@seznam.czArchiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 76095
Měsíc: 155
Den: 1