Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filda

p3070206.jpg       

      

    * 1.5.2005   

Datum narození mi určili, jelikož si mě vybrali, když už jsem byl dospělý a nějak ke mě nebyl ani očkovací průkaz. Panička je můj už třetí majitel, teda kdoví jestli. Prý jsem se narodil v květnu a v době kdy si mě má panička brala mi byl  1,5 roku. Očkovací průkaz jsem si teda do nového domova nevezl, zato jsem si s sebou vezl černého pasažéra - tasemnici, na což přišli až třetí den. Ta fotka nahoře je z té doby...měl jsem 1.9kg.....žádný tlouštík......

No a pak panička dostala ten geniální nápad, že zkusíme agility. Myslím, že jsem byl zdatný závodník a kdyby mi panička pořád nepřekážela a nemluvila mi do toho.......kde já mohl být.

p1100486.jpgPo nějaké době plné závodění, procházek a jiných požitků jsem bohužel ochrnul na zadní nohu. Stalo se to z nenadání, když jsme přišli z procházky....a já byl tak v polovině schodiště, najednou jako bych neměl nohu. Nahoru mě panička vynesla, ale na levou zadní nohu už jsem se nepostavil. Prostě jako bych jí neměl. Pan veterinář nám píchl nějakou injekci a doporučil absolutní klid a teplo. Jedna naše známá mi ale dala kontakt na p.Šťourače z České u Brna a ten nám řekl...hýbat, rehabilitovat, nahřívat..co se nespraví do 10.dnů, už se spraví jen ztěží.100_7284-1-.jpg A tak jsme nakoupili ingredience a začali kurýrovat. Po pěti dnech jsem začal"chodit". Drápky jsem měl sice otočené dolů, ale i to se po měsíci srovnalo. Po půl roce, když už jsem běhal normálně jsme se vrátili k agility. Pomalu jsme začali zvyšovat zátěž a šlo to. Asi už to nebude to co dříve. Panička se bojí, aby se mi to nestalo znova, ale p.veterinář říkal, že se to ( skříplý nerv) může stát kdykoliv komukoliv, že to neovlivníme.........bohužel .

Takže si budem užívat života i toho co nám nabízí, navíc mi doma pořídili kamaráda. Je to papillonek a už také "agilití". Ale abych pravdu řekl...někdy mě pěkně štve. Čipin jeden potrhlej.

 
 

 

Kontakt

Lenka Holubová

Náchodsko

mobil - 737756841

ciky.lenka@seznam.czArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 75503
Měsíc: 236
Den: 27